Bogumiła Malinowska – właściciel

Nazywam się  Bogumiła Malinowska jestem magistrem pielęgniarstwa i specjalistką pielęgniarstwa chirurgicznego, promotorem zdrowia oraz edukatorem w cukrzycy. Moją specjalnością, a jednocześnie pasją jest pielęgnacja stopy cukrzycowej i ran przewlekłych. Moim celem jest osiągnięcie  przyśpieszonego procesu gojenia ran.

Pragnę umożliwić opiekę zespołu wielodyscyplinarnego nad pacjentem od profilaktyki pierwotnej mającej uchronić przed wystąpieniem rany, po szybkie i skuteczne leczenie, aż wreszcie profilaktykę wtórną, mająca na celu zminimalizować nawroty owrzodzeń.

Bogumiła Malinowska Podologia i Leczenie Ran Białystok

Bogumiła Malinowska

Ukończyłam studia pielęgniarskie w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Napisałam pracę dyplomową o tematyce cukrzycy i jej powikłaniu, jakim jest zespół stopy cukrzycowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Posiadam duże doświadczenie w leczeniu ran opatrunkami specjalistycznymi, wykorzystuję terapię podciśnieniową. Współpracuję ze specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, diabetologii, fizjoterapii, podologii.

Dyplomy

Certyfikaty